VIDEO West Ham pregazio Villu, Vlašiću opet mrvice

Nogomet 31. lis 202119:35 > 20:33

U susretu 10. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham je na gostovanju pobijedio Aston Villu sa 4-1 izjednačivši se na trećem mjestu s Manchester Cityjem.

Gostujući sastav odlično je krenuo u utakmicu i poveo već u sedmoj minuti lijepim pogotkom Johnsona. Aston Villa je ipak uspjela doći do pogotka za izjednačenje preko Watkinsa u 34. minuti, ali to je bilo sve od domaćina. Nastavak utakmice pripao je gostima iz Londona.

Rice, Fornals i Bowen su pogocima naplatili odličnu igru West Hama koji je ovom pobjedom skočio na četvrto mjesto Premier lige.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ponovno je dobio samo ‘garbage time’ odnosno dvije minute u sudačkoj nadoknadi. Nadamo se da će se Nikola brzo uspjeti ubaciti u prvi sastav čekićara jer je prava šteta da takav igrač sjedi na klupi.

Na ljestvici vodi Chelsea sa 25 bodova, Liverpool ima 22, a Manchester City i West Ham imaju po 20 bodova.