Vlašić oduševio navijače: ‘Sjajan je, dajte mu priliku’

Nogomet 25. srp 202211:54 > 11:55 0 komentara
AP Photo/David Cliff via Guliver Image

West Ham se nalazi na pripremama, a već su odigrali pet prijateljskih susreta u kojima su svi igrači dobili priliku.

Među njima nalazi se i Nikola Vlašić kojem bi ove pripreme mogle biti prekretnica. Naime, trener Moyes ga tijekom priprema koristi kao desetku, a to se zasad pokazuje kao pun pogodak.

Navijači West Hama oduševljeni su Vlašićevim predstavama na pripremama.

Vlašić je danas ponovno izgledao sjajno u ulozi desetke. Treba mu sljedeće sezone dati novu šansu u West Hamu. On je sjajan igrač“, napisao je jedan navijač.

Nismo dobro igrali tijekom ove predsezone, ako se mene pita. Osim Vlašića i Součeka nitko nije impresionirao”, dodao je drugi navijač.

Vlašić me impresionirao tri utakmice zaredom“, složni su navijači ovog engleskog kluba.

Nikola Vlašić bio je na izlaznim vratima kluba, no sada se situacija promijenila. Hoće li mu odličan pripremni period donijeti novu priliku u Premiershipu?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!