‘Treniraju li oni odbojku ili se bave aerobikom?’

Nogomet 30. lis 202111:35 > 11:35 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images

Nekadašnji igrač Manchester Uniteda, Paul Ince žestoko je opalio po Ole Gunnaru Solskjaeru nakon sramotnog poraza protiv Liverpoola prošlog vikenda.

Paul Ince je u razgovoru za Youtube kanal United Stand progovorio o aktualnostima u Manchester Unitedu.

Ne možete očekivati od menadžera koji je ispao iz lige s Cardiffom pa pobjegao u Molde, da će doći u najveći klub na svijetu i proizvesti ekipu koja će igrati protiv najboljih, pogotovo s pomoćnim osobljem koje mu je na raspolaganju.

Ince je zatim govorio o pomoćnicima norveškog trenera.

U njegovom stožeu imate čovjeka koji je do nedavno trenirao momčad Uniteda do 23 godine starosti (Kieran McKenna), zatim Michaela Carricka koji nema nikakvog trenerskog iskustva te Mickyja Phelana za kojeg doista ne znam što mu je uopće posao.

Nekadašnji igrač Manchester Uniteda propitao je trenerske metode koje se koristi u trening centru Carrington.

Volio bih jednom otići do Carringtona i pogledati tjedan dana njihovih treninga, zanima me čime se bave. Treniraju li obrambene zadatke? Uvježbavaju li situacije gdje se njihovi igrači moraju nalaziti u određenim trenucima? Sve je to smiješno jer golove primaju kao na traci.

Ince se na kraju uspio i našaliti.

Nisam siguran treniraju li odbojku ili se bave aerobikom.

Manchester United u subotu od 18.30 sati (SK1) igra u Londonu protiv Tottenhama, još jedan poraz vrlo vjerojatno bi značio i kraj za Solskjaera na klupi kluba s Old Trafforda.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!