Souček zabio za pobjedu West Hama kod Evertona

Premier League 1. sij 202120:38 0 komentara
sport klub

Everton je u prvoj utakmici Premiershipa u 2021. godini na Goodison Parku dočekao West Ham, a na kraju su u susretu koji nije obilovao prilikama gosti slavili rezultatom 1:0.

Prva utakmica 2021. godine nije oduševila. Prvo poluvrijeme nije donijelo gotovo ništa, a jedino što se može spomenuti je pokušaj Bernarda za domaće, ali promjene rezultata nije bilo.

Ni u nastavku susreta nije bilo puno drugačije. Creswell je za goste pokušao u 61. minuti, Pickford je obranio, a sa druge strane su Čekićari perfektnom obranom onemogućili Evertonu bilo kakve prilike.

A onda u 86. minuti šok za Everton. Fenomenalni Tomas Souček se fantastično snalazi nakon jedne odbijene lopte u kaznenom prostoru i pogađa mrežu Evertona za vodstvo gostiju od 0:1.

To je na kraju bio i konačan rezultat susreta. Souček je ponovo junak svog kluba i West Ham je osvojio važna tri boda nakon četiri utakmice u nizu u kojima nisu upisali pobjedu.

Everton je ostao na visokom četvrtom mjestu, a West Ham na desetom.