Solskjaer: Novinari će me to pitati, ali ja to neću raditi

Nogomet 22. stu 20219:23 > 9:45 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

Ole Gunnar Solskjaer nakon gotovo dvije godine više nije trener Manchester Uniteda, smijenjen je nakon subotnjeg poraza od Watforda 4:1.

Solskjaer je stigao kao privremeno rješenje umjesto Josea Mourinha, da bi se ipak izborio za dugoročni ugovor, no serija loših rezultata u posljednje vrijeme ipak mu je presudila.

“Znate koliko mi klub znači i što sam htio postići ovdje. Za klub, za navijače, za stručni stožer, za cijelu momčad. Htio sam da napravimo iskorak i borimo se za naslov u Premier ligi, htio sam da osvajamo naslove. Novinari će me pitati da dajem intervjue, ali ja to neću raditi. Svi znaju da sam dao sve za ovaj klub i neću govoriti više na tu temu. Ovaj klub mi mnogo znači, htio sam dati sve za njega, ali nisam uspio, pa je vrijeme da odem”, rekao je Solskjaer za službene stranice kluba,

Za vrijeme dovogodišnjeg mandata najveći uspjeh bilo je finale Europa lige prošle sezone.

“Jako sam ponosan na sve, ostvario sam san. Sve sam napravio, uživao sam od prve do posljednje minute, sve mi je bilo sjajno. Hvala i upravi što mi je dala priliku, hvala igračima što su me podržavali. Navijači su bili sjajni također”, dodao je Ole koji momčad ostavlja na osmom mjestu Premier lige sa 17 bodova.

“Potencijal momčadi je tu. Svi volimo ovaj klub i svi bismo željeli da vidimo da budu još bolji. Moramo ostati na tom putu. Dolazit ću, gledat ću utakmice. Ja sam navijač Uniteda i želim igračima sve najbolje. Postoji dosta dobrih igrača tamo, dobrih ljudi. Znam da će preći preko ovoga i nastaviti dalje”, zaključio je Solskjaer.

Do pronalaska njegovog nasljednika, momčad će voditi njegov pomoćnik Michael Carrick.

Kao mogući kandidati za klupu spominju se Mauricio Pochettino i Laurent Blanc.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!