Salah ipak potpisuje povijesni ugovor s Liverpoolom

Nogomet 23. lis 202111:27 > 11:28
Mohamed Salah
(AP Photo/Rui Vieira)

Mohamed Salah igra u nevjerojatnoj formi, ali posljednjih mjeseci postavljalo se pitanje kakva je njegova sudbina na Anfieldu.

Vlasnici Redsa ne žele povećati plaću Egipćaninu, ali čini se da su došli u pat poziciju i Salah bi uskoro mogao potpisati novi ugovor kojim će postati najplaćeniji nogometaš u povijesti kluba i jedan od najplaćenijih igrača cijelog svijeta.

Salah sa Liverpoolom ima ugovor do 2023. godine, a prema novom, trebao bi zarađivati oko 400 tisuća funti tjedno , što je i tražio njegov agent Ramy Abbas.

Tako će vodeća struktura kluba sa Anfielda biti pred zidom. Navijači su sve glasniji, traže da se Salahu ponudi novi i veći ugovor, a obzirom na partije kakve pruža ni spomenuta svota neće izazvati glavobolje pristalicama Redsa, tako da su vlasnici došli do trenutka gdje će vjerojatno pogaziti riječ i Egipćaninu ponuditi povijesni ugovor kada je u pitanju jedan od najtorfejnijih klubova današnjice.

Inače, Salah je ove sezone na 11 utakmica u svim natjecanjima postigao 12 golova i upisao četiri asistencije, a neki od tih pogodaka bili su zaista fenomenalni.