Ronaldo poručio čelnicima koga da dovedu na klupu

Nogomet 19. lis 202111:03 > 12:02
AP Photo/Rui Vieira

Solskjaer ne bilježi najbolje rezultate s Unitedom ove sezone i ukoliko se to ne promijeni neće biti iznenađenje ako vrlo brzo dobije otkaz

Engleski Mirror je objavio da je Manchester United već stupio u kontakt sa francuskim stručnjakom Zinedineom Zidaneom i to zbog toga što im je to preporučio Cristiano Ronaldo koji očito vjeruje da bi bivši trener Real Madrida bio odličan izbor za ovaj klub.

Mnogi smatraju da je Zidaneov glavni cilj da postane novi izbornik reprezentacije Francuske, ali to bi se moglo dogoditi tek nakon završetka Svjetskog prvenstva u Kataru sljedeće godine.

Zidane se čak povezivao i s Newcastleom, ali je u startu odbio odlazak na St. James Park i navodno je poručio čelnicima ovog kluba da je fokusiran trenutno na odmor.