Navijači Liverpoola bijesni na Salaha: ‘Riješite ga se’

Nogomet 3. lip 202216:43 > 16:43
Cordon Press via Guliver image

Ono što je donedavno djelovalo nemoguće, ipak se ostvarilo. Navijači Liverpoola okrenuli su leđa najvećoj klupskoj zvijezdi Mohamedu Salahu.

Razlog tome su tekstovi engleskih medija koji navode da je Salah, u slučaju da ne produži ugovor s Liverpoolom, skloniji odlasku u neki drugi klub iz Premier lige.

Pregovori o produženju ugovora odavno su započeli, ali problem je velika razlika između ponude Redsa i Salahovih potraživanja.

The Athletic navodi da bi Salah mogao napraviti senzacionalan transfer u redove nekog od Liverpoolovih najvećih rivala jer želi ostati u Premiershipu. To je izazvalo lavinu negativnih reakcija navijača Liverpoola putem društvenih mreža.

Riješite ga se“,”Neka napusti klub već u ljeto“, samo su neki od negativnih komentara navijača Redsa.

Mohamed Salah je ukupno za Liverpool odigrao 254 utakmice, a pritom je zabio 156 golova i tome pridodao 63 asistencije