Mourinho kiksao: Fulham odnio bod iz sjevernog Londona

Premier League 13. sij 202123:34 > 14. sij 2021 0:13 0 komentara
Clive Rose/Getty Images

Momčad Josea Mourinha nastavila je s vrlo neuvjerljivim predstavama u posljednjih mjesec dana - na domaćem terenu su protiv davljenika Fulhama igrali samo 1:1.

U 90 minuta atraktivnog dvoboja Fulham je pokazao da će se do kraja sezone svim silama boriti za opstanak, a danas su protiv kandidata za titulu uzeli bod.

Do vodstva su ipak prvi stigli domaćini, krasnu akciju u 25. minuti pogotkom je okončao Harry Kane.

Bilo je još šansi u prvom poluvremenu. Son je bio opasan, ali ni Fulham nije bio nimalo bezazlen u napadima.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:0, a u nastavku susreta Spursi propuštaju šansu da riješe pitanje pobjednika. U 72. minuti Son nema sreće i pogađa stativu, a kazna stiže samo dvije minute kasnije, a lijepu akciju gostiju završava Ivan Cavaleiro za konačnih 1:1.