Manchester City ponudio plaću koju Haaland ne može odbiti

Bundesliga 16. ožu 202210:06 > 10:08 0 komentara
Guliver Image

Već se neko vrijeme špekulira kako će Erling Haaland od iduće sezone nositi dres Manchester Cityja, a sada engleski mediji donose informaciju o razlogu takvog epiloga.

Naravno, neće biti iznenađenje da je riječ o visini plaće koju bi norveški napadač trebao imati u, poznato je sada, Manchester Cityju. Riječ je o iznosu od čak 600 tisuća funti tjedno čime bi postao uvjerljivo najbolje plaćeni igrač Premier lige.

Trenutno, taj status dijele još jedan igrača Cityja, Kevin de Bruyne i član drugog kluba iz Manchestera, Uniteda – Cristiano Ronaldo. Obojica imaju plaću od 450 tisuća funti tjedno.

Haaland je ove sezone za Borussiju zabilježio samo 15 nastupa zbog raznih ozljeda, ali uspio je postići 16 golova uz šest asistencija.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!