Lukaku ne trza na zanimljive pozive iz Engleske

Nogomet 17. srp 202111:25 > 11:26
REUTERS/Jennifer Lorenzini

Kako se prethodnih dana pisalo Chelsea i Manchester City su klubovi koji su spremni izdvojiti veliki novac kako bi Romelu Lukaku bio u njihovim redovima. Ipak za sada to Belgijca ne zanima i on bi rado ostao u Interu.

U šampionskoj sezoni Intera Romelu Lukaku je redovno davao golove. Postigao ih je čak 30 na 44 utakmice u svim nnatjecanjima, a to nije ostalo neprimjećeno kod engleskih klubova koji trenutno traže napadače. Chelsea je prvi poželio vratiti Lukakua koji je prije deset godina baš u taj klub došao iz Anderlechta. Ipak na Stamford bridgeu nije bilo mjesta za mladog Romelua, da bi kasnije on kroz Everton i Manchester United izgradio status kakav je još nadogradio u Interu.

U Italiji se Lukakuu očigledno sviđa jer osim što tamo redovnije daje golove, klub je počeo sa osvajanjem trofeja, a također će mu plaća biti uvećana na osam i pol milijuna eura.

Romelu je trenutno na zasluženom odmoru poslije Europskog prvenstva, a talijanski mediji pišu da njega pozivi iz Engleske uopće ne zanimaju kao i da on ima želju da ostane u Interu.