Kane naljutio čovjeka koji drži ključeve njegove budućnosti

Nogomet 22. svi 202112:45 > 12:45 0 komentara
Alex Burstow / Stringer

Daniel Levy ostao je u stanju šoka nakon intervjua kojeg je Harry Kane odradio za Sky Sports.

Jednom prilikom, Sir Alex Ferguson je izjavio: “Više su me zaboljeli pregovori s Levyjem oko Berbatova nego operacija zamjene kuka…

Legendarni menadžer govorio je o transferu Dimitra Berbatova iz Tottenhama koji su se odužili uslijed izuzetno teških pregovora s gazdom Spursa. Daniel Levy oduvijek je glasio kao vrlo zahtjevan pregovarač oko transfera što je svojedobno iskusio i Luka Modrić koji je na jedvite jade izborio prelazak u Real Madrid.

Harry Kane nedavno je u razgovoru za Sky Sports iskreno progovorio o želji da napusti Tottenham, a čak se usudio sugerirati da bi Levy mogao prihvatiti iznos od stotinu milijuna funti za njegove usluge. Prema izvorima unutar kluba, gazda Tottenhama je ‘bijesan ko’ ris’ te je sada odlučniji nego ikad prije da zadrži svog najboljeg igrača koji još ima čak tri godine ugovorne obveze s klubom iz Londona.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!