Haaland i Raiola danas razgovaraju s četiri premijerligaša

Nogomet 1. tra 202123:48 > 02. tra 2021 9:54 0 komentara
(Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images)

Mino Raiola i otac Erlinga Haalanda jučer su boravili u Španjolskoj gdje su obavili razgovore s čelnicima Barcelone i Real Madrida, no danas ih čekaju nove runde pregovora.

Norvežanin će na kraju ove sezone prema svemu sudeći napustiti Borussiju Dormtund, a Raiola i njegov otac Al Inge su već krenuli u pregovore sa zainteresiranim klubovima.

Oni su jučer prvo doputovali u Barcelonu gdje su obavili razgovor s Joanom Laportom, a potom su produžili u Madrid na sastanak s Florentinom Perezom.

No, danas ih čeka još mnogo stanica jer dolaze na otok.

Naime, imaju dogovorene sastanke s čelnicima Manchester Cityja, Manchester Uniteda, Liverpoola i Chelseaja i saslušat će što navedeni klubovi nude za mladog napadača.

Iz Dortmuda poručuju da ne žele prodati Haalanda ovog ljeta, ali čini se da će biti gotovo nemoguće zadržati ga.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!