Fernandes odbija potpisati novi ugovor s Unitedom

Premier League 10. ožu 202122:43 > 22:44
(Photo by Naomi Baker/Getty Images)

Engleski list Mirror objavio je danas priču prema kojem portugalski veznjak ne želi potpisati novi ugovor na Old Traffordu.

Portugalac se prometnuo u jednog od najboljih igrača u momčadi koje vodi Ole Gunnar Solskjaer, ali došlo je do prvih problema oko ugovora.

United je Portugalcu ponudio petogodišnji ugovor s duplo većom zaradom od dosadašnje. Riječ je o 200 tisuća funti tjedno, ali bivši nogometaš Sportinga odbio je ponudu i postavio uvjet Unitedu.

Neće potpisati novi ugovor dok mu iz kluba ne prezentiraju svoje planove za ljeto i otvaranje tržišta igrača kako bi onda on mogao ocijeniti gdje se vidi u tim planovima. Sada je na potezu vodstvo kluba s Old Trafforda koje će razmotriti njegov zahtjev.