Dok Tuchelu nije prioritet, CR dobio nemoralnu ponudu!

Nogomet 14. srp 20228:32 > 8:34 0 komentara
Martin Rickett via Guliver Images

Cristiano Ronaldo želi napustiti Manchester United te je u potrazi za klubom koji će igrati sljedeće sezone u Ligi prvaka.

Ronaldo zbog ‘obiteljskih problema’ nije otputovao s momčadi Manchester Uniteda na azijsku turnerju, no izglednije je da traži klub koji mu u novoj sezoni garantira igranje u Ligi prvaka.

Bayern, Napoli, Real Madrid, Barcelona, Chelsea… To su klubovi koji su se spominjali kao potencijalne nove destinacije za Portugalca.

Trener Chelseaja Thomas Tuchel dobio je izravno pitanje od Ronaldu.

“Ne bih isključio dovođenje još jednog napadača, ali to nije naš prioritet. Trenutno nam je prioritet obrana, to nije tajna. Izgubili smo vrhunske igrače i sada ih moramo zamijeniti”, rekao je Tuchel.

I dok eto u Londonu još nisu sigurno kreću li po Portugalca ili ne, mediji u Portugalu i Španjolskoj raspisali su se o nemoralnoj ponudi za napadača Vragova iz Saudijske Arabije. Navodno na stolu ima ponudu tešku 300 milijuna eura.

“Pokušavaju uvjeriti Cristiana najvećom ponudom u povijesti, a 300 navedenih milijuna bi se rasporedilo na sljedeći način: 30 bi išlo Manchester Unitedu za transfer, 250 bi bilo podijeljeno na dvije sezone, a preostalih 20 bi pripalo posrednicima u ovom poslu”, piše AS.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!