De Gea od ljeta više nije golman Uniteda?

Nogomet 4. tra 202112:42 > 12:59
Laurence Griffiths/Getty Images

Španjolski čuvar mreže Crvenih vragova David De Gea prema svemu sudeći neće još zadugo biti član velikana iz Manchestera.

Sjajni golman će na kraju sezone morati napustiti Old Trafford. Klub je odlučio da će Dean Henderson biti prvi golman, a Španjolac svakakao neće prihvatiti poziciju rezervnog čuvara mreže.

Ono što sada stvara problem je njegov ugovor i činjenica da plaću koju mu daje United teško da može ponuditi neki drugi klub. On zarađuje 20 milijuna eura godišnje i daleko je najskuplji golman na svijetu.

United mu je, tvrde engleski mediji, spreman platiti odštetu za raskid suradnje, kao što je to ranije učinio sa Alexisom Sanchezom, kojeg je klub oslobodio nakon što mu je platio 10 milijuna eura.