CR smirio navijače: Ako ten Hag uspije, uspjet će i United

Nogomet 27. lip 202214:00 > 14:00 0 komentara
Guliver Image

Napadač Manchester Uniteda Cristiano Ronaldo umirio je navijače Crvenih vragova koji su strahovali da bi Portugalac ovog ljeta mogao napustiti klub.

Mediji sa Otoka su pričali da je Ronaldo nezadovoljan agilnošću kluba u prijelaznom roku, da želi vidjeti konkretne rezultate, odnosno angažiranje igrača koji bi ekipu približili borbi za trofeje.

Ipak, sudeći po riječima iskusnog napadača odlazak sa „Old Trafforda“ nije opcija.

„Naravno da sam bio sretan što sam se vratio u klub koji mi je zaista podigao karijeru. Bio je nevjerojatan osjećaj vratiti se ponovno na Old Trafford. Bio sam i još sam vrlo sretan što sam ovdje i ono što moram reći navijačima je da su nevjerojatni. Čak i kad smo gubili utakmice, uvijek su nas podržavali, uvijek su bili uz nas. Navijači su uvijek u mom srcu. To su ljudi koje svi trebamo poštovati jer su na našoj strani,“ rekao je Ronaldo i nastavio:

„Za mene je najvažnije da pokušamo dobiti ​​utakmice i pokušamo osvojiti neku titulu ili kup. Vjerujem da će Manchester United biti tamo gdje mu je mjesto. Kao što sam rekao, ponekad je potrebno vrijeme, ali ja ipak vjerujem.“

Osvrnuo se Portugalac i na dolazak trenera Erika Ten Haga iz Ajaxa koji gaji ofenzivan stil igre.

„Znam da je Ten Hag napravio fantastičan posao u Ajaxu i da je iskusan trener, ali moramo mu dati vremena. Sve se treba promijeniti i primijeniti onako kako on želi. Naravno, nadam se da će da uspjeti, jer ako on uspije, uspjet će i United. Zato mu želim sve najbolje. Sretni smo i uzbuđeni. Ne samo igrači, već i navijači. Vjerujemo da ćemo sledeće godine osvajati trofeje,“ istaknuo je Ronaldo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!