Nogomet 21. tra 202123:15 > 22. tra 2021 0:04
REUTERS/Carl Recine

Manchester City brzo se oporavio od domaćeg poraza od Leedsa te slavio 2:1 kod Aston Ville u 32. kolu Premier lige.

Nije počelo dobro za Građane jer primili su gol nakon samo 20 sekundi igre kada je pogodio McGinn. Drugi je to najbrži gol koji je City primio u povijesti Premier lige, brže im je samo u siječnju 2003. zabio Alan Shearer, nakon deset sekundi.

City je izjednačio u 22. minuti kada je zabio Foden. To mu je 29. gol u svim natjecanjima prije 21. rođendana. Pod Guardiolom to je uspio sam Bojan.

Građani su do preokreta stigli u 40. minuti golom Rodrija.

U 44. minuti kod Cityja je isključen Stones, a da se brojčano izjednače snage na terenu pobrinuo se Cash u 57. minuti. Rezultat se više nije mijenjao.

City je vodeći sa 77 bodova, 11 više od gradskog rivala Uniteda koji ima i utakmicu manje, dok je Villa 11. s 44 boda.