Bielsa ostaje bez igrača jer mu se ne sviđa ponuda uprave?

Premier League 27. velj 202114:35 > 14:44
(Photo by Tim Keeton - Pool/Getty Images)

Makedonski nogometaš Ezgjan Alioski bi mogao napustiti Leeds United jer uprava kluba sa Elland Roada nije ponudila ugovor koji bi ga zadovoljio.

Kako engleski mediji pišu Alioski bi volio ostati u Leedsu, gde igra još od 2017. godine. Piše se da se njemu dopada atmosfera u ekipi, da mu se dopada rad Marcela Bielse, a i uspjesi Leedsa su također faktor u takvom stavu ovog nogometaša. Leeds je ušao u Premier ligu i dobro stoji na ljestvici.

Alioski ima ugovor samo do 30. lipnja i početak pregovora o nastavku suradnje nije dobar. Alioskom se ne dopada ponuda Leedsovih vlasnika i navodno je agent dobio instrukcije da potraži novi klub za ovog beka. Ezgjan bi klub napustio kao slobodan igrač, a Galatasaray je klub koji ga je još u siječnju htio dovesti.

Ezgjan je u Leeds došao iz Lugana, a igrao je na 23 utakmice Premier lige i pritom dao dva gola.