Arsenal dovodi skupo pojačanje, navijači nisu oduševljeni

Nogomet 22. srp 20218:20 > 8:21
Jan Kruger / Stringer

Sve je izvjesnije treće pojačanje Arsenala za sljedeću sezonu kojim navijači ovog kluba i nisu pretjerano oduševljeni.

Topnici su u ovom prijelaznom roku uspjeli dovesti Nunu Tavaresa iz Benfice i mladog veznjaka Anderlechta, Alberta Sambija Lokongu.

Engleski mediji pišu da je Arsenal poslao službenu ponudu za golmana Aarona Ramsdalea.

Riječ je o čuvaru mreže Sheffield Uniteda koji je prošle sezone napustio društvo najboljih kao posljednjeplasirani klub sa svega 23 osvojena boda.

Ramsdale je mrežu branio na svakoj od 38 utakmica u Premier ligi prošle sezone na kojima je primio 63 gola, ali je svejedno bio jedan od najboljih vratara lige.

Na adresu Sheffielda stigla je ponuda teška 30 milijuna funti, što je naišlo na bijes navijača kluba iz Sjevernog Londona.

Ajaxov Andre Onana bio je velika želja Arsenala, ali pošto su izgubili trku za njegov potpis okrenuli su se drugim imenima. Unatoč kvaliteti Ramsdalea, navijači su mišljenja kako bi se za taj novac moglo dovesti i bolje pojačanje.

Sasvim sigurno da se nečemu pita i Sheffield, a da li će do transfera doći ostaje da se vidi.

Zanimljivo da je Aaron Ramsdale bio član reprezentacije Engleske na nedavno održanom Europskom prvenstvu na kojem su Englezi osvojili srebrnu medalju.

Arsenal će otvoriti novu sezonu Premier lige na gostovanju kod novopečenog ligaša, ekipe Brendtforda 13. kolovoza.

Premier ligu ćete i ove sezone moći pratiti na Sport Klub televiziji.