Probuđeni div ponovno gazi – Devet pobjeda zaredom

Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Arsenal je projurio kroz Craven Cottage pregazivši domaći Fulham s 5:1 u dvoboju osmog kola Premier lige.

Alexander Lacazette zabio je prvi pogodak nakon 29 minuta igre, asistencija je pripisana Monrealu. Ipak, njemački veteran Andre Schurrle izjednačio je u završnici prvog poluvremena. Međutim, već nakon četiri minute u nastavku Danny Welbeck pronašao je ponovno sjajnog francuskog centarfora koji dovodi Topnike u vodstvo.

Do kraja dvoboja igrala je samo jedna momčad, Arsenal je utrpao još tri komada preko Ramsayja i dva puta Aubameyanga, momčad Unaija Emeryja nakon lošijeg ulaska u sezonu uhvatila je nezaustavljiv ritam, upisali su već devetu uzastopnu pobjedu, šestu u prvenstvu, Topnici su se s 18 bodova (boljom gol razlikom od Tottenhama) probili na treće mjesto Premier lige, dok je Fulham na rubu zone ispadanja s pet bodova.