PL: Manchester United prekinuo Watfordovu bajku

Premier League 15. ruj 201820:24 > 20:34
Clive Mason/Getty Images

Watford je ugostio Machester United na Vicarage Roadu i tamo prvi put ove sezone doživio poraz. Slavio je velikan iz Manchestera 2-1, a susret je bio prepun uzbuđenja.

Watford je imao savršen učinak u Premier ligi na ulasku u peto kolo. U četiri utakmice imali su isto toliko pobjeda, za razliku od Uniteda, koji je već prosuo neke bodove. No ovdje je gost slavio i tako vezao dvije pobjede.

United je u par minuta prvog poluvremena došao do dva gola prednosti, a bili su toliko bolji od domaćih da su mogli voditi i s više od 2 razlike. Lukaku je u 35. donio prednost, a 3 minute kasnije je Smalling zabio za 0-2.

U nastavku susreta Watford je smanjio na 1-2 preko Graya u 65., a do kraja su utakmice žestoko pritisnuli goste, koji su u finišu susreta zbog drugog žutog ostali bez Matića, ali zbog velike forme Davida de Gee nisu ispustili bodove.