Alisson: 'Prije ili kasnije odlazim iz Liverpoola'

Premier League 12. stu 202017:18 > 17:20
Buda Mendes/Getty Images

Prvi vratar Liverpoola i brazilske reprezentacije rekao je kako se jednog dana želi vratiti u svoju domovinu

“Kad će se to dogoditi, samo Bog zna. Znam da Bog ima planove za mene, želim slijediti njegove planove. Želja mi je vratiti se u Internacional, kući, klub koji volim. Imam puno poštovanja za sve klubove u Brazilu, možda ću čak igrati za neki drugi klub, ali ne znam hoće li biti moguće potpisati za neki drugi klub osim Intera.”

O svom povratku ipak ne može precizirati jer kao vratar tek ulazi u najbolje godine.

“Nikad nisam radio dugoročne planove. Logično, imam snove, ali sam nogama čvrsto na podu i fokusiram se na sadašnjost. Sad, možda se vratim s 35 u Brazil, možda s 40, možda ću imati i više od 40 godina. Imam još puno nogometa u budućnosti”, zaključio je Alisson.