"Ne osvaja se Premier liga sa Maguireom i Lindelofom"

Getty Images/Laurence Griffiths

Crveni vragovi su za vikend poraženi na Old Traffordu od Crystal Palacea, a bivši igrač Gary Neville imao je puno toga za reći nakon neugodnog otvaranja Premier lige

Manchester United nije dobro započeo u Premier ligi, na otvaranju engleskog prvenstva Crveni vragovi poraženi su na domaćem terenu od Crystal Palacea, a poslije poraza štošta je za svoj bivši klub imao reći legendarni bivši nogometaš Gary Neville.

‘U tijeku prijelaznog roka svi su govorili o dolasku Sancha, međutim prioritet kluba i menadžera bi trebala biti kupovina centarlnog beka. Dok ne pronađu igrača koji je brz i koji dobro rješava situacije jedan na jedan, nikada neće osvojiti prvenstvo’ – rekao je Neville koji je potom kritizirao stoperski par Maguire-Lindelof:

‘Sličan su tip igrača. U timu ima mjesta samo za jednog. Godinama unazad United je imao u tandemu jednog brzog igrača i jednog koji je u skoku otklanjao opasnost. Ni Lindelof ni Maguire nemaju brzinu koju traži suvremeni nogomet’ – zaključio je.