Newcastle dovodi golmana od 60 milijuna

Premier League 10. svi 20209:28 > 9:31
Alex Livesey/Getty Images

Iako ga još nisu preuzeli novi vlasnici, Newcastle nezaustavljivo kreće u izgradnju mega momčadi

Newcastle United je u rukama novih vlasnika postao glavni kupac na tržištu.

Saudijski princ Mohammed bin Salman odlučio je investirati u klub sa St. James’ Parka i učiniti ga jednim od najjačih u Premier ligi, a potvrđuje to i lista potencijalnih pojačanja.

Philippe Coutinho, Kalidou Koulibaly, Luka Jović, Antoine Griezmann, samo su neki od igrača koji se dovode u vezu s Newcastleom, a doći će najvjerovatnije i novi golman.

Kako piše portugalska A Bola, Newcastle želi dovesti golmana Benfice Odysseasa Vlachodimosa koji bi trebao zamijeniti Martina Dubravku, a između klubova su navodno već počeli razgovori.

Isti izvor tvrdi da Newcastle neće štedjeti i da je spreman platiti 60 milijuna eura, koliko zapravo Benfica i traži.

Vlachodimos je rođen u Njemačkoj i nastupao je za mlađe uzraste ove zemlje prije nego što se opredjelio za Grčku. Ranije je još branio za Panathinaikos i Stuttgart.