Kad igra Fernandes, Crveni vragovi ne gube

Photo by Alex Livesey/Getty Images

Manchester United je konačno pronašao pravu formu, a u zadnje vrijeme je i za to zaslužan Portugalac Bruno Fernandes

Nedavno je stigao na Old Trafford i svojim igrama kupio je Olea Gunnara Solskjaera je počeo opravdati ulogu velikog pojačanja, naravno, riječ je o Portugalcu Bruni Fernandesu.

A još se jedna stvar pokazala bitno, a to je da Manchester United ne gubi kad igra Portugalac. Naime, Crveni vragovi su od dolaska Fernandesa odigrali sedam utakmica, a u tom su periodu upisali četiri pobjede i tri remija. Postigli su 15, a primili samo dva gola.

Fernandes je u tom razdoblju pružao odlične partije, pa je tako prošli vikend zabio Evertonu, prije toga je zabio i asistirao protiv Watforda, pa još jedna asistencija protiv Chelseaja, pa pogodak Club Bruggeu u Europskoj ligi…

U dresu bivšeg kluba Sportinga iz Lisabona, Fernandes je postigao 63 pogotka, a prošle sezone je u 53 nastupa u svim natjecanjima imao 50 golova i asistencija (32+18).

Rezultati otkad je Fernandes u klubu:

Manchester United – Wolverhampton: 0:0

Manchester United – Chelsea: 2:0