Navijači žele da Liverpool vrati Gerrarda

Premier League 4. velj 202012:14 > 12:19
Clive Brunskill/Getty Images

Liverpool se nalazi na odličnom putu da konačno nakon 30 godina postane prvak Engleske.

Navijači Liverpoola već tri desetljeć čekaju na titulu u Premiershipu, a čini se da će je ove sezone konačno dočekati. Redsi su uvjerljivo prvi i imaju čak 22 boda više od drugoplasiranog Manchester Cityja.

Povezano

Euforija na Anfieldu je nezapamćena jer navijači dugo čekaju da se trofej prvaka Engleske konačno podigne na njihovom stadionu. Zbog toga su navijači Redsa došli na nevjerojatnu ideju.

Naime, na društvenim mrežama se pojavila peticija Redsa da klub potpiše Stevena Gerrarda na pet utakmica kako bi on bio taj koji će potići trofej Premiershipa u zrak.

Gerrard je legenda Liverpoola, ali nikada u svojoj karijeri nije postao prvak Engleske s ovim klubom. Iako je nemoguća misija da zaigra za Redse svakako je prijedlog navijača Liverpoola zaista za svaku pohvalu.