Everton izdao priopćenje: 'Gomes je uspješno operiran'

Shaun Botterill/Getty Images

Još uvijek nije poznato koliko bi mogao trajati Gomesov oporavak, ali je sigurno da se on ove sezone više neće vraćati na teren.

Priopćenje Evertona nakon operacije Andre Gomesa prenosimo u cjelosti:

“Everton može potvrditi da je Andre Gomes danas podvrgnut operativnom zahvatu kako bi se zbrinula fraktura i dislokacija desnog članka. Operacija je protekla izuzetno uspješno.

Andre će se sada određeno vrijeme oporavljati u bolnici, prije nego što počne rehabilitaciju pod budnim okom medicinskog osoblja našeg kluba. Očekuje se da će se u potpunosti oporaviti.

U Andreovo ime, klub se želi zahvaliti svim navijačima Evertona i članovima šire nogometne obitelji na ogromnom broju poruka podrške koje su pristigle od jučerašnje utakmice”, stoji u priopćenju kluba s Goodison Parka.

Inače, još uvijek nije poznato koliko bi mogao trajati Gomesov oporavak, ali je sigurno da se on ove sezone više neće vraćati na teren.