Notingham Forrest oteo Union Berlinu ponajboljeg igrača

Bundesliga 25. lip 202213:49 0 komentara
Andreas Gora/picture-alliance/dpa/AP Images

Britanski mediji pišu da je Forest platio Unionu rekordni iznos od 17 milijuna funti (20.85 milijuna dolara) za 24-godišnjeg nigerijskog reprezentativca.

Novi engleski prvoligaš Nottingham Forest je potpisao petogodišnji ugovor s nigerijskim napadačem Taiwom Awoniyijem koji dolazi iz Union Berlina, objavio je u subotu klub.

Awoniyi je prvo pojačanje Foresta otkkao su pobijedili Huddersfield Town u finalu doigravanja Championshipa prošli mjesec zahvaljujući čemu su se vratili u prvu ligu.

Nigerijac je prošlu sezonu bio ključni igrač Uniona za kojeg je zabio 20 golova u 43 utakmice u svim natjecanjima. Klub je prvenstvo završio na petom mjestu osiguravši nastup u Europa ligi sljedeću sezonu.

Awoniyi je bio igrač Liverpoola od 2015. do 2021. ali ni jednom nije zaigrao u prvoj postavu te je nekoliko puta slan na posudbu u druge klubove.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!