Bolt u LE: 'Na stolu je ponuda europskog kluba'

Nogomet ostalo 15. lis 201813:44 > 13:47
Photo by Matt King/Getty Images)

Usain Bolt mogao bi u skoroj budućnosti zaigrati u nogometnoj Ligi prvaka ako je suditi prema njegovom menadžeru.

Bolt se prošle godine umirovio od profesionalnog bavljenja atletikom nakon velike karijere te je iskazao želju za nogometnom. Lani je trenirao s Borussijom Dortmund, a čak je dobio pozivnicu za trening svog omiljenog kluba, Manchester Uniteda.

Na koncu, Jamajčanin je završio u Australiji gdje je zaradio trening ugovor sa Central Coast Marinersima, prvoligaškom momčadi iz te zemlje. Debitirao je na sjajan način postigavši dva pogotka u prijateljskom dvoboju protiv Macarthur South West Uniteda.

Oko interesa misterioznog europskog kluba oglasio se i igračev menadžer Tony Rallis:

U Europi je klub koji je Boltu ponudio dvogodišnji ugovor, na čelo kluba došli su novi vlasnici koji žele vidjeti momčad u Ligi prvaka.”

Još uvijek nije donesena odluka oko prihvaćanja ponude, a dok se to ne dogodi Bolt će ostati u Australiji u iščekivanju moguće ponude profesionalnog ugovora od strane Central Coast Marinersa.