Nema drugog izbora: Perez priprema novi ugovor za Modrića

Nogomet 5. lis 202117:17 0 komentara
Siu Wu/picture-alliance/dpa/AP Images

Luka Modrić u ljeto iduće godine obilježit će desetu godišnjicu svog boravka na Santiago Bernabeu, no prema španjolskim medijima suradnja između našeg kapetana i Kraljevskog kluba mogla bi se još malo produžiti.

Španjolci pišu kako je u slučaju Luke Modrića Florentino Perez krenuo u dvostruku operaciju.

U travnju je Real s 36-godišnjim Modrićem produžio ugovor za još jednu sezonu, odnosno do ljeta 2022., a Marca piše kako će Real s Modrićem obnoviti ugovor i produljiti ga na najmanje još jednu godinu. Naravno, sve ovisi o izvedbama našeg maestra, no zasad mjesta za prigovor nema unatoč njegovim godinama.

Marca piše kako Modrić, iako u poznim igračkim godinama, nije nimalo izgubio na važnosti za Real i s obzirom na njegovu ulogu u klubu i dalje ima razne benefite.

Florentino Pérez ima nepisano pravilo obnavljanja ugovora igračima koji su stariji od 30 godina i kojeg se uglavnom striktno drži. Tim se nogometašima ugovor produžuje godinu za godinom, a upravo je to bio razlog rastanka sa Sergijem Ramosom koji je želio potpisati novi višegodišnji ugovor.

Španjolci dodaju kako slučaj Ramos ne zabrinjava Modrića, apostrofirajućio njegovu izjavu prema kojoj želi zaključiti karijeru u Madridu, i koju je ponovio više puta. Isti list potencira potez Modrića koji je u ime lojalnosti klubu bez pogovora pristao na smanjenje plaće kako bi pomogao Realu tijekom krize uzrokovane pandemijom covida.

“Nema ništa bolje nego biti igrač Real Madrida i nema boljeg osjećaja nego igrati na Bernabeuu. Svi žele doći u Real Madrid, a ja sam imao sreću što sam ovdje. Sad će se napuniti deset godina otkako sam tu i nema ništa bolje nego predstavljati ovaj veliki klub. Ovdje sam sanjao devet punih godina i nadam se da će i deseta biti posebna’’, rekao je Modrić u svibnju nakon što je produžio ugovor s Realom.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!