Nagelsmann nedvosmislen: ‘Moja situacija je vrlo jasna…’

Bundesliga 14. tra 202115:37 > 15:45 0 komentara
Juergen Schwarz/Bongarts/Getty Images

Trener Leipziga Julian Nagelsmann velika je želja čelnika Bayerna koji bi ga rado angažirali za novog trenera nakon aktualne sezone, međutim postoji predmet spora.

Julian Nagelsmann jedan je od najmlađih nogometnih stručnjaka u Europi, pogotovo kad se radi o kvalitetnim klubovima, od momčadi Lepiziga stvorio je člana Lige prvaka te momčad koja se bori za naslov prvaka Njemačke. Samim time na sebe je usmjerio pozornost velikih europskih klubova.

Nakon što je Bayern ispao iz Lige prvaka gdje su branili naslov, legenda bavarskog kluba Lotthar Mathaus je progovorio o budućnosti koja ne uključuje Hansija Flicka, junaka prošle sezona u kojoj je Bayern ponovno osvojio Bundesligu okrunivši sezonu trofejom pobjednika Lige prvaka.

Flick će na kraju sezone napustiti Bayern, postoji kontakt s Njemačkim nogometnim savezom, on bi trebao postati novi izbornik reprezentacije. Bayern želi angažirati Nagelsmanna kao njegovu zamjenu,” ustvrdio je Matthaus.

Ipak, sada se oglasio i sam Nagelsmann kojeg su novinari upitali je li stigla ponuda iz Münchena.

Moja situacija je vrlo jasna, ugovor s Leipzigom me veže do 2023. godine, nema apsolutno nikakvog kontakta između mene i Bayerna, a niti mog menadžera.

Stvari se svakako mogu vrlo brzo promijeniti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!