Mbappe napokon otkrio što se događalo ovog ljeta

Francuska 4. lis 202112:45 > 12:46 0 komentara
AP Photo/Daniel Cole

Francuski nogometaš Kylian Mbappe potvrdio je da je tražio od uprave kluba tijekom ljeta da napusti PSG.

Prethodnih mjeseci najavljivao se odlazak 22-godišnjaka s Parka prinčeva. Pisali su mediji da je odbijao ponude PSG-a da produži ugovor, te se povezivao s Real Madridom. Ipak, na kraju je Mbappe ostao u Parizu.

Mladi francuski nogometaš u razgovoru za RMC Sport prvi put je progovorio o toj temi.

“Tražio sam da odem. Nisam želio produžiti ugovor, a htio sam da klub zaradi i nađe kvalitetnu zamjenu. Rano sam to priopćio upravi. Želio sam postići dobar dogovor. Rekao sam da ću ostati, ako ne žele da odem”, otkrio je Mbappe.

“Ljudi su pričali da sam odbio šest ili sedam ponuda za produžetak ugovora, da više ne razgovaram s Leonardom, što nije točno. Usmjerili su me na predsjednika. Moja pozicija je bila jasna. Rekao sam da želim otići i rekao sam to na vrijeme. Ne sviđa mi se što su govorili da sam došao posljednjeg tjedna kolovoza. Rekao sam to još krajem srpnja.”

Mbappeu ugovor vrijedi do sljedećeg ljeta kada kao slobodan igrač može napustiti klub.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!