Krama 14. golom sezone srušio treću momčad lige

Bundesliga 6. ožu 202117:26 > 17:27 0 komentara
Fotro: Frederic Scheidemann/Getty Images

Andrej Kramarić stigao je do 14. gola ove sezone u Bundesligi.

Kramarić je golom u 41. minuti donio pobjedu Hoffenheimu 2:1 protiv Wolfsburga. Prethodno je Hoffenheim poveo preko Baumgartnera u 8. minuti, da bi Weghorst u 23. zabio za 1:1.

Kramarić je igrao do 77. minute, dok je kod gostiju Josip Brekalo ostao na klupi. Marin Pongračić zbog suspenzije nije konkurirao za utakmicu.

Borna Sosa igrao je za Stuttgart u remiju 1:1 kod Eintrachta do 87. minute. Kalajdžić je zabio za Švabe u 68., a domaćine je poraza spasio Kostić u 69.

Tin Jedvaj je s klupe gledao pobjedu Bayera kod Borussije Mönchengladbach 1:0 koju je Apotekarima golom u 76. minuti donio Schick.

Hertha je s 2:1 bila bolja od Augsburga, dok je RB Leipzig s 3:0 slavio kod Freiburga.

Bikovi su tom pobjedom privremeno na vrhu Bundeslige s 53 boda, jednim više od Bayerna koji tek mora odigrati protiv Borussije Dortmund. Wolfsburg je treći s 45.