Primorac: Pustite rođendan, to me samo košta svake godine

Hrvatska 4. pro 202014:59 > 15:00 0 komentara
HNK Hajduk

Hajduk u nedjelju traži pobjedu u Jadranskom derbiju

Nakon dvije gostujuće pobjede protiv Slaven Belupa i Lokomotive, pred Hajdukom je novi ispit. U 14. kolu HNL-a ‘bijeli’ u nedjelju (17.05) dočekuju Rijeku.

– Hajduk mora biti u vrhu. Meni je najvažnija utakmica s Rijekom. Kako odigrati dobro protiv jedne dobre ekipe. Rijeka je puna samopouzdanja – rekao je trener Hajduka Boro Primorac, a zatim dodao:

– Uvijek očekujem najboljeg protivnika. Rijeka je igrala dobro s deset igrača protiv Osijeka. Igrali su dobro protiv Napolija, Real Sociedada. Mislim da neće biti umorni. Svatko je motiviran za igrati protiv Hajduka.

Je li vas Rijeka iznenadila protiv Real Sociedada?

– Bila je dobra utakmica. Španjolci su najbolji tehničari na svijetu. Igrali su protiv u ovom trenutku ekipe koja je prvak Španjolske. To će im dati moral. Branili su se cijelo vrijeme, imali su sreće, iz tri udarca, zabili su dva gola. Djelovali su umorno posljednjih 20 minuta. Kada igraš protiv Španjolaca moraš trčati jer su odlični tehničari.

Tko vam je najbolji igrač Rijeke?
– Imaju čvrstu obranu, imaju Murića, Franka. Imaju iskustva, a Europa im je dala povjerenje. Svaka te utakmica čini jačim.

Imate slatke brige oko sastava?

– Teklić je out, svi ostali su spremni.

Rijeka je opasna iz prekida, to se vidjelo i protiv Real Sociedada, a to je Hajdukova boljka?

– Radili smo kornere, centaršuteve sa strane. Učinit ćemo sve da bude što manje kornera. Španjolci su mali. Imao sam Monreala u Arsenalu, nije bio dobar glavom, a fantastičan je igrač.

Sutra vam je i rođendan?

– Pustite rođendan, to me košta svake godine – zaključio je Primorac za Dalmatinski portal.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!