Oglasila se Torcida!

Hrvatska 25. svi 202221:21 > 21:23 1 komentar
AP Photo/Boris Grdanoski

U četvrtak nas čeka finale SuperSport Hrvatskog kupa u kojem će na Poljudu od 19 sati snage odmjeriti Hajduk i Rijeka.

Uoči finala na društvenim mrežama oglasila se Torcida, a objavu prenosimo u cijelosti.

Pred nama je finale Kupa, utakmica sezone!

Pozivamo sve pripadnike Torcide i navijače Hajduka da se okupe tri sata prije početka utakmice ispred Kluba navijača, odakle ćemo zajedno krenuti prema stadionu.

Zbog što bolje izvedbe koreografije, na stadionu treba biti dva sata prije same utakmice. Također, pozivamo sve navijače da sutra dođu u bijelim majcama, bez obzira na koju tribinu idete. Ponesimo šalove i glasnim navijanjem kroz cijelu utakmicu povedimo Bijele do trofeja.
Pozivamo sve navijače Hajduka da pokažu navijačku solidarnost i pomognu našim članovima i prijateljima koji nevini leže u zatvoru i bolnicama te da, unutar svojih mogućnosti, doniraju za troškove odvjetnika u kutije koje će se nalaziti na ulazima.

KONTRA MRAKU – KONTRA SILI!!
SLOBODA NAVIJAČIMA!!”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare