Nova akcija navijača Hajduka: ‘#Perišiću, vrime je!’

Hrvatska 9. lip 202116:42 0 komentara
Emilio Andreoli/Getty Images

Kao što je Sport Klub najavio, Marko Livaja ostaje u Hajduku. A nakon toga splitski navijači su na valu optimizma pokrenuli novu akciju.

S obzirom na to da se jedna želja navijača ispunila, odlučili su probati s novom pa sad zazivaju još jednog igrača koji je imao sličan put kao Livajin. Riječ je o hrvatskom reprezentativcu i krilnom napadaču Intera, Ivanu Perišiću koji je baš poput Marka klub napustio kao tinejdžr bez da je upisao službeni nastup za prvu momčad.

Njegov povratak u bijeli dres se dugo priželjkuje, a sada je DPH Zagreb pokrenulo akciju pod nazivom ‘Perišiću, vrime je’.

„Inter ima financijskih problema, a mi imamo veliku želju da se Perišić vrati i da, baš kao što je to Livaja učinio ove godine, napokon zaigra za seniorsku momčad Hajduka. Osvojio si Ligu prvaka, bio si prvak Njemačke i s Borussijom Dortmund i s Bayernom, nedavno si pokorio i Italiju s osvajanjem Scudetta s Interom. Kud ćeš više? Riješi se ugovora s Interom, dogovorite nekako sporazumni raskid i vrati se doma. Čeka te cijela Dalmacija, a i mi na kontinentu, ima nas hvala Bogu“, poručili su mu objavi.

Ranije se u talijanskim medijima pojavila informacija kako je Perišić jedan od igrača na odlasku iz talijanskog prvaka i sada traži novi klub.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!