Sportski direktor Dinama: 'Milan i Roma žele Olma'

Hrvatska 14. stu 201911:24 > 11:26
Alex Pantling/Getty Images

Dani Olmo sve se više spominje u kontekstu odlaska iz Dinama, posebno nakon što je ovih dana zaradio prvi poziv u španjolsku reprezentaciju.

Giuseppe Bellini/Getty Images

Nenad Bjelica već je NAJAVIO kako je pitanje dana odlazak Danija Olma, a svojevrsnu potvrdu dao je i Marko Vukelić, aktualni zamjenik sportskog direktora Dinama.

U razgovoru za Calciomercato, Vukelić se osvrnuo na ponude za najboljeg igrača Dinama.

Poznat nam je interes Rome i Milana, no oni nisu jedini klubovi koji se interesiraju za Danija. Mnogi su klubovi zanimljivi, ali to je očekivano, jer on je zvijezda našeg kluba, igra u sjajnoj formi.’

Iako je Vukelić ostavio mogućnost da Španjolac napusti Hrvatsku već u siječnju, potvrdio je i jednu važnu stvar.

Još uvijek nismo primili službenu ponudu. Spremni smo slušati i razgovarati oko konkretne situacije, međutim još uvijek nismo dokučili iznos koji ćemo tražiti,’ zaključio je Vukelić.

Olmo je u Zagreb stigao 2014. godine iz Barcelone, tada kroz razmjenu za Alena Halilovića, a protekle dvije godine istaknuo se na svim razinama, od Dinamovih nastupa u Europa ligi lani i Ligi prvaka ove sezone te ljetnog izdanja Europskog prvenstva za igrače do 21 godine starosti kada je predvodio Španjolsku do naslova prvaka.