‘Sramota me tako pričati o Messiju, ali to je realnost’

Champions League 11. ožu 20229:20 > 9:22 0 komentara
REUTERS/Christian Hartmann

Bivši nogometaš PSG-a Jerome Rothen kritiuirao je Lionela Messija i Neymara nakon eliminacije francuskog kluba od Real Madrida u osmini finala Lige prvaka.

PSG je stigao u Španjolsku s golom prednosti, vodio na Santiago Bernabeuu golom Mbappea, da bi ih potom ‘nokautirao’ hat-trickom Karim Benzema.

“Igrači zaslužni za taj poraz su Neymar i Messi. Na njima je da preuzmu odgovornost. Kada ih je Leonardo regrutirao i doveo ih, oni su postali legende kluba. Ne napadam Verratija, Danila, Paredesa, Mbappea. On je jedini bio opasan u obje utakmice. Pričam o drugoj dvojici, dvojici plaćenika. Oni su plaćenici”, rekao je Rothen za RMC Sport i nastavio:

“Sramota me tako pričati o Leu Messiju, ali to je realnost. Čovjek hoda po terenu. Kažu mi da je vrijedno pokušavao oduzeti loptu. Trudio se na cijelih deset metara. Drugi je izgubio sve lopte. Kažem drugi jer me jako nervira kada spominjem njegovo ime. Od kada je došao ovde, on je katastrofa. Odigrao je manje od 50% utakmica za PSG.”

Rothen je od 2004. do 2010. nosio dres kluba iz Pariza.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!