Pašalić zabio Unitedu, Vragovi do velikog preokreta

Champions League 20. lis 202122:54 > 23:00 0 komentara
Guliver

Manchester United velikim je preokretom na Old Traffordu svladao Atalantu (2:3), dok je Villareal upisao gostujuću pobjedu protiv Young Boysa (1:4) u Bernu.

Crveni Vragovi su svladali Atalantu nakon što su gubili 0:2, a prvi pogodak za momčad iz Bergama zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Pašalić je zatresao mrežu De Gee u 15. minuti nakon odlične asistencije Zappacoste. Vodstvo gostiju udvostručio je Demiral nakon kornera, a onda je uslijedio veliki preokret. Najprije je u 53. minuti zabio Rashford, zatim u 78. minuti za izjednačenje zabija Maguire, a pobjednički gol djelo je Cristiana Ronalda. Ronaldu je to 300. nastup za Crvene Vragove, a okrunio ga je na najljepši mogući način, golom za konačni preokret.

U drugoj utakmici skupine Villareal je rutinski svladao Young Boyse u Bernu. Završilo je 4:1, a pogotke za Villareal zabili su Pino, Chukwueze te dvaput Moreno, dok je za domaćine zabio Elia.

Nakon tri odigrana kola skupine F, vodeći je Manchester United sa šest bodova, slijede Atalanta i Villareal sa četiri, dok su na dnu Young Boysi sa tri osvojena boda.