Benzema: ‘Da barem uvijek igramo ovako’

Champions League 9. pro 202023:13 0 komentara
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid je u posljednjem kolu pobjedom nad Borussijom Monchengladbach izborio nokaut fazu Lige prvaka.

Kraljevski klub je kao domaćin pobijedio rezultatom 2:0, a oba pogotka je u 10. i 32. minuti postigao Karim Benzema i time potvrdio prvo mjesto španjolske momčadi u skupini B.

“Bila je ovo jako teška utakmica, odlično smo ušli u nju sa željom da pobijedimo i da pokažemo svima da smo najbolji. Htjeli smo da ljudi vide kako možemo raditi zajedno i na kraju pobijediti. Kada damo sve od sebe, onda se to vidi. Zabijali smo golove i mogli smo ih postići još. Da barem uvijek igramo ovako”, rekao je Benzema koji je odigrao 527. utakmicu za Real.

Time se izjednačio s Robertom Carlosom kao stranac s najviše odigranih utakmica za madridskog velikana.

“Roberto Carlos je legenda ovog kluba i čast mi je biti u istoj rečenici s njim. To me čini jako sretnim”, priznao je Francuz, a onda se dotaknuo i povratka Sergija Ramosa u momčad.

“Kada je on ovdje, on je kapetan i pomaže svima. To je jako dobro za momčad.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!