Allegri: Za nas je dobro kad Messi zabija

Champions League 2. svi 201916:36 > 16:36
Emilio Andreoli/Getty Images

Cristiano Ronaldo će biti motiviran da sezonu u Italiji završi sa što više golova poslije dostignuća koji je Lionel Messi ostvario u srijedu, smatra trener Juventusa Masimilliano Allegri.

Messi je bio dvostruki strijelac u pobjedi Barcelone nad Liverpoolom u prvom susretu polufinala Lige prvaka, čime je došao do 600. gola u svojoj karijeri.

Povezano

Ronaldo je prethodno do te brojke došao prošle subote kada je postigao gol u susretu protiv Intera.

Ipak, Allegri smatra će učinak argentinskog nogometaš biti dodatni motiv njegovom igraču.

“Messi uvijek potiče Cristiana“, kazao je talijanski stručnjak. “Čeka nas gradski derbi, a Messi je jučer postogao 600. gol. To znači da će Ronaldo biti motiviran i da će željeti sa što više golova da završi prvenstvo”.

Novinari su pitali Allegrija i kako reagira na glasine da će ga u klubu zamijeniti Antonio Conte.

“Novinari imaju pravo pisati ono što vide i čuju. Ali, uvijek su to iste stvari, redovno pišu kako odlazim, a ja sam ovdje već pet godina. Imat ćemo u sljedećih mjesec dana sastanak u klubu, na kojem ćemo odrediti smjernice za narednu sezonu“, rekao je Allegri.