KAOS U UNITEDU Valencia ostavio 'like' protiv Mourinha

Champions League 3. lis 201821:00 > 21:10
Catherine Ivill/Getty Images

Kapetan Manchester Uniteda ispričao se zbog ostavljanja "likea" na objavu na Instagramu u kojoj je jedna osoba pozvala na otpuštanje Mourinha.

Antonio Valencia vratio se u momčad u jučerašnjem remiju Uniteda s Valencijom (klubom), na Old Traffordu bilo je 0:0. Nakon utakmice, ostavio je znak izraz sviđanja na sliku ispod koje je u potpisu stajalo:

“Vrijeme je za Mourinhov odlazak”.

Ekvadorac se kasnije branio da je ostavio “like” bez čitanja pratećeg teksta.

“To nije moje mišljenje, ispričavam se”, napisao je na Twitteru pa dodao:

“U potpunosti stojim iza menadžera i svojih suigrača”.

Valencia je u United došao 2009. iz Wigana, a propustio je posljednje dvije utakmice ManU u kojima je klub poražen od Derbya (Liga kup) i West Hama.

No, to nije jedini svježi problem u klubu koji postoji u vezi komunikaciji igrača s javnosti ili njenim izvedenicama. Naime Paul Pogba koji je u otvorenom ratu s Mourinhom, rekao je izvjestiteljiima nakon jučerašnje utakmice da nema dozvolu za razgovor s njima.

Prošloga tjedan pojavio se isječak s treninga na kojemu su Pogba i Mourinho imali vrlo žestoku izmjenu mišljenja, a Mourinho je 25-godišnjem Francuzu rekao kako više neće biti kapetan momčadi.

Manchester United trenutno je 10. u Premier League, što je njihov najgori početak prvenstva nakon 29 godina.