Marseille izjednačio rekord LP: 'Us***i smo'

Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Marseille je u utrak izgubio i treu utakmicu u LP

Francuski uledni klub Marseille ne može spojiti kraj s krajem u Ligi prvaa u zadnje vrijeme. Sinoć ih je na Dragau unakazio Porto s 3:0 i tako ih doveo do izjednačenja neslavnog rekorda u broju uzastopnih utakmica u kojima su igubili. Trenutno su na 12, istokoliko ima i dosadašnji samostalni rekorder Anderlecht.

Zadnje slavlje upisali su u prvom susretu osmine finala 2012. da bi se onda potpuno uasili.

Portugalac Andre Villas-Boas, čovjek koji je ranije vodio baš Porto, danas kao trener francuske momčadi, jasno dao do znanja da je stanje očajno:  “Da biste bili usr*ni u Ligi prvaka, morate se barem kvalificirati. Učinili smo to i sad smo usr*ni”, rekao je nakon poraza od svog bivšeg kluba.

No, prvo što sad treba je pokušati izbjeći poraz od Porta u sljedećem kolu 25. studenog jer to je zadnja šasa da stane ovaj niz prije nego što postane najgori u povijesti.