U prvim večerašnjim utakmicama LP, imali smo dva jaka europska imena na istoku Europe, a Istanbul je ponovno svjedočio nevjerojatnom povratku jedne momčadi.
Bayern i Benfica su imali na papiru neugodna gostovanja, a ono Benficino se činilo neugodnije. Na kraju je ispalo skoro suprotno. Lisabonski je klub bio sjajan u prvih 45 minuta i došao do sigurnih 0-3, golovima Guedesa, Semeda i Fejse. Benfica je onda osjetila što znači turski zanos i karakter, nešto što je i naša reprezentacija svojevremeno iskusila. Turci su se vratili i završili utakmicu s 3-3, i to da stvar bude teže za Benficu, gol za poravnanje im je zabio Aboubakar, bivši igrač Porta, a i gol za 2-3 je događaj sličnog scenarija, budući je strijelac bio Quaresma, također negdašnji član Porta. Tako je Turska prijestolnica ponovno bila svjedok iz 0-3 u 3-3, kao u onom znamenitom finalu Milana i Liverpoola 2005.
Bayern je u Rostovu na Donu imao 0-1 golom Douglasa Coste, ali su Rusi preokrenuli pogocima Azmouna i Poloza (11m). Bavarce je u igru vratio Juan Bernat, zabivši za 2-2. No samo 15ak minuta kasnije Noboa pogađa za novo vodstvo Rusa. na kraju je i ostalo 3-2 za Rostov, čime je ruski prvoligaš ostvario dobru šansu da ide na proljeće u Europsku ligu. Zna se da su Bayern i Atletico od ranije kvalificirani za nastavak LP, a PSV se bori s Rusima za utješno treće mjesto.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC