Privukao pažnju mnogih, a sad potpisao do 2026.

Bundesliga 23. lip 202213:48 > 14:09 0 komentara
Guliver Image

Igrač sezone u Bundesligi francuski veznjak Christopher Nkunku (24) produžio je ugovor s Leipzigom do ljeta 2026. i time je okončao nagađanja o mogućem odlasku.

Nkunku je u protekloj sezoni u Bundesligi zabio 20 i namjestio 13 golova. S klubom je osvojio njemački kup, završio je na četvrtom mjestu u prvenstvu te će sljedeće sezone igrati u Ligi prvaka, a dogurali su i do polufinala Europske lige.

Njegova odlična forma privukla je pažnju brojnih europskih klubova, ali sada je jasno da neće biti ništa od transfera jer je produžio ugovor s Leipzigom.

“Zadovoljan sam što ću i dalje nositi dres Leipziga. Nakon velikog uspjeha, osvajanja njemačkog kupa, jasno je da moja priča ovdje nije gotova. Leipzig je svojim rezultatima izgradio ime na međunarodnoj sceni i pokazao je da je u stanju boriti se za trofeje. Na tome želimo graditi i učiniti korak naprijed”, izjavio je Nkunku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!