Ponavlja se ‘slučaj Alaba’ u Bayernu?

Bundesliga 21. srp 20219:32 > 9:32
(AP Photo/Matthias Schrader,Pool)

Minhenski Bayern ostao je ovog ljeta bez dugogodišnjeg člana Davida Alabe, a čini se da bi mogao ostati i bez Leona Goretzke.

Alaba i njegov agent Pini Zahavi dugo su pregovarali sa vodstvom Bayerna o novom ugovoru. Bilo je dosta različitih informacijama o traženim i ponuđenim uvjetima, ali je Alaba na kraju odlučio otići iz kluba u kojem je stekao ime.

Njegovim stopama mogao bi i njemački reprezentativac Leon Goretzka čiji agent traži zaista nevjerojatnu cifru za novi ugovor.

Menadžer Jorg Neubauer je za 26-godišnjeg veznjaka tražio plaću od čak 20 milijuna eura po sezoni, a na to u Bayernu sasvim sigurno neće pristati.

Uprava Bayerna je spremna Goretzki ponuditi ‘samo’ 10 milijuna eura po sezoni i ako ne dođe do nekog ludog preokreta u razgovorima, bavarski velikan bi mogao ostati bez još jednog igrača.