Nagelsmann o zamjeni za Lewu: ‘Teško, on je preskup’

Bundesliga 23. srp 202213:19 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse

Julian Nagelsmann sumnja u sposobnost klupske uprave svog kluba i sumnja da će dovesti pravu zamjenu za Lewandowskog.

“Problem je u tome što je Kane veoma skup. On je briljantan napadač, jedan od najboljih napadača, jedan od rijetkih koji može igrati baš na poziciji centarfora. Doduše, posljednjih godina često igra i na mjestu desetke. Veoma je snažan, moguće je da bi davao mnogo golova u Bundesligi, ali mislim da je Bayernu ostvariti njegovo dovođenje. Vidjet ćemo što će se događati u budućnosti”, rekao je Nagelsmann, pa dodao:

“On ima ugovor sa Totenhemom, a mi moramo da se koncentrišemo na pripreme našeg tima za predstojeću sezonu.”

Podsjetimo, Bayern je u prethodnoj sezoni po deseti put u nizu osvojio naslov prvaka Njemačke i glavni je favorit da to učini i po 11. put.

Salihamidžić i Bayern su ovog ljeta napravili već velik posao, stigli su u klub igrači poput Sadija Manea, Matthijsa de Ligta, Noussaira Mazraouija, Ryana Gravenbercha, a potpisan je novi ugovor sa Sergeom Gnabryjem.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!