“Haaland jede kao medvjed, nikad to nisam vidio”

Bundesliga 27. stu 202110:45 > 10:47
Moritz Müller

Napadač Watforda Joshua King kaže da je njegov sunarodnjak Erling Braut (21) zvijer

Mladi Haaland je za Borussiju Dortmund dao 70 golova na 69 utakmica, ima izlaznu klauzulu od 75 milijuna eura koja će se aktivirati sljedećeg ljeta, a u redu za njega su skoro svi najveći europski klubovi.

“On je čudo”, kaže 29-godišnji King.

Nikada nisam vidio da netko toliko jede. Sve više mišića ima, sve je veći – malo se smanjio, ali ne znam, jede kao medvjed. Vrlo je drag momak. U nekim intervjuima to nije djelovalo tako, ali skroman je – samo dječak koji uživa u nogometu“.

Također, King je otkrio da Erling simpatizira Leeds, za koji je igrao njegov otac Alf Inge.

Znam da voli Leeds. Ne znam hoće li se to dogoditi, ali volio bih ga vidjeti u Premier ligi. Rekao sam mu prošlog ljeta da treba doći“, zaključuje King.

Norveška se nije uspjela kvalificirati za Svjetsko prvenstvo u Kataru, ali Kingu i Haalandu jako dobro ide u matičnim klubovima Watfordu i Borussiji Dortmund. Haaland bi se idući tjedan trebao vratiti u prvi sastav žuto-crnih nakon što je izbivao skoro dva mjeseca zbog ozljede.