Dortmund zamjenu za Haalanda našao u Werneru?

Bundesliga 18. ruj 202113:41 > 13:42 0 komentara
Guliver Image

Kako pišu njemački mediji Timo Werner bi se brzo mogao vratiti u Bundesligu i to u Borussiju iz Dortmunda. Njega bi ovaj klub doveo u slučaju da Erling Haaland napusti Westfalen.

Odlazak norveškog napadača je prilično izvjestan. Najveće je pitanje kada će Erling napustiti Borussiju, mada veza između njega i kluba je još uvijek jaka i čini se da se njemu ne žuri previše da postane član nekog od najvećih klubova na svijetu.

Bild piše da Dortmund ima plan pa je Michael Zorc već napravio popis igrača koji bi mogli zauzeti Haalandovo mjesto.

Prvo ime koje se ističe je ime Tima Wernera. On je u Chelsea došao na ljeto 2020. godine iz Leipziga i nije se baš najbolje snašao. Dao je samo šest golova na 35 utakmica u Premier ligi i teško će Chelsea imati strpljenja za njega posebno poslije dolaska Romelua Lukakua.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!